Консультанти онлайн:
ПН - ПТ: з 8:00 до 18:00
Замовити дзвінок

ОПЛАТА І ДОСТАВКА ТОВАРУ

Оплата товару

Оплата замовленої літератури здійснюється на підставі рахунка-фактури, який надсилається замовнику факсом або електронною поштою. Оплата має бути здійснена протягом двох робочих тижнів, починаючі з дня виставлення рахунку-фактури.

Отримавши гроші на свій розрахунковий рахунок, ми надрукуємо та надішлемо Ваше замовлення на вказану Вами адресу.

Вартість доставки не входить до вартості замовленої літератури і оплачується замовником окремо при отриманні замовлення виходячи з тарифів відповідної служби доставки.

Доставка літератури, стендів, знаків та іншої продукції виконується:

1. Самовивіз (після перерахування грошей за обраний товар Ви зв’язуєтесь з нами за телефонами або електронною поштою та погоджуєте час, коли Ви зможете отримати товар).

Ми знаходимося за адресою: м. Харків, пров.Театральний 11/13, оф.518. Переглянути на карті

Київське представництво: м. Київ, вул.Саксаганського, 110, оф.5.  Переглянути на карті

 

2. Поштою (після надходження грошей на наш рахунок ми відправимо Вам товар поштою, вартість поштових послуг буде внесена в рахунок-фактуру);

 

3. Перевізником (Нова пошта) Сплата послуг перевізника здійснюється замовником при отриманні товару,згідно тарифів компаніі Нова пошта.Термін доставки узгоджується менеджером відділу збуту з замовником за вказаним ним телефоном або електронною поштою).

** Замовлення зберігається у відділенні «Нової пошти» протягом 5 робочих днів (крім неділі та неробочих святкових днів) з урахуванням дня надходження його у відділення. Замовлення буде повернено відправнику ввечері на п`ятий робочий день. Продовжити зберігання посилки замовник може за свій рахунок.